Askeri Plaket Örnekleri ve Fiyatları

Tüm benzersiz askeri hediyeler gibi, askeri plaket deniz piyadeleri, donanma, Kara Kuvvetleri ve daha fazlasının aktif görevlerini veya emekli üyelerini onurlandırmak için harika bir yoldur. Eklenen kişiselleştirme dokunuşu, bir veda kutlaması, gaziler günü, askeri emeklilik veya özel bir gün için, gerçekten türünün tek örneği bir hediye oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Askeri Şilt Fiyatları

Askeri şilt, orduların en eski yıllarına dayanan ve bir hizmet tarihinin birçok gurur verici anını yakalayan modern bir hediyedir. Askeri şilt, bir gurur duygusu, birlik bütünlüğü sağlar ve topluluk içinde yüksek moral, birlik ruhu ve profesyonelliğe katkıda bulunur. Aynı zamanda, bir komutanın geleneğini, amacının sürekliliğini ve kökeni boyunca izlendiği şekliyle tanınmasını korumak için etkili bir araç olarak hizmet eder. Asker plaketi, Deniz Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri, Kara Kuvvetleri veya Deniz Piyadeleri dahil etmek için herhangi bir logo, arma, aile amblemi veya benzersiz sembol sunar. Bir görüntü veya resim olarak başlayan şey, ahşap üzerine dikkatlice yazılır ve ardından 3D bir görünüm sağlamak için oyulur. Bu lazerlerle değil, elle yapılır. Parça daha sonra, benzersiz bir parça sağlamak için dikkatlice zımparalanır ve boyanır. Özel askeri plaketler, birden fazla ebatta sipariş üzerine yapılabilir.

Hizmet  & Görev Anısı Plaketi Fiyatları

Silahlı kuvvetlerimizin özgürlüğümüz için yaptığı fedakarlığın karşılığını asla tam olarak ödeyemesek de, asker görev plaketi ile onurlandırabiliriz. Askeri hizmet anısı plaketi, değer verdiğimiz her şeyi korumak için hayatlarını feda edenleri ölümsüzleştirir ve onurlandırır. Ordunun belirli bir üyesi için anıt niteliğindeki plaketler belirli savaşların silahlı kuvvetlerini onurlandırmayı amaçlayan bir üründür.

komando hizmet anisi plaketi
komando hizmet anisi plaketi

Komando Plaketi Fiyatları

Her türlü dekoratif ve hediye amaçlı çekici ve seçkin komando plaketleri büyüleyici fiyatlar ve indirimlerle satın alın. Bu sağlam ve akıllara durgunluk veren komando plaket ürünleri, her türlü iç ve dış mekan dekorasyonuna sığabilecek birçok farklı eserden oluşuyor. Askeri plaketler, çarpıcı işçiliği sergileyen ve dekorasyonlarınızı kusursuz bir şekilde yenileyebilen karmaşık tasarımlı figürlerdir.

İstanbulplaket sitesinde bulunan askeri plaket çeşitleri, pirinç, çinko alaşımı, demir ve diğer metaller gibi uzun ömürlü ve her türlü dış etkiye dayanıklı, sağlam, sürdürülebilir ve optimum kalitede ürünlerden oluşmaktadır. Bu kaçınılmaz askeri plaketler kaplanıyor, ardından kalıpla dökülüyor ve son olarak da çarpıcı eserler, şekiller ve figürler sunmak için renklendiriliyor. Ürünler çevre dostudur ve pürüzsüz son rötuşlara sahiptir. Bu askeri plaketler hafiftir ancak dayanıklıdır ve farklı etnik bölgesel zevklere uygun çeşitli stillerde mevcuttur.

İstanbulplaket, iç veya dış mekan dekorunuza uyacak şekilde çeşitli renklerde, boyutlarda, şekillerde, tasarımlarda, figürlerde ve malzeme kalitelerinde göz alıcı ve erişilebilir kapsamlı bir askeri plaket yelpazesi sunar. Bu askeri plaketler iyi korunur ve tarzınıza, gereksinimlerinize ve tercihlerinize göre tamamen özelleştirilebilir. Bu askeri plaketler, sevdiklerinize harika hediyelik eşya olarak da kullanılmaktadır.

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize mükemmel şekilde uyan çok çeşitli askeri plaketler arasından en sevdiğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi ve fiyatları incelemek için https://www.istanbulplaket.com/tr/askeri-plaket-uretim-istanbul–k linkine tıklayabilirsiniz. İstanbulplaket ekibi, her durum için yüksek kaliteli, çekici, kişiselleştirilmiş plaketler yaratmaya kendini adamıştır. İstanbulplaket, plaketlere ek olarak, kişiselleştirilmiş ödüllerden ve isim etiketlerinden kişiselleştirilmiş işaret ve hediyelere kadar her şeyi yaratma konusunda da uzmanlaşmıştır. İster bir askerin başarılarını kutluyor olun, ister vedası için mükemmel bir hediye arıyorsanız, tam olarak aradığınızı İstanbulplaket sitesinde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü sepete atarak siparişinizi verebilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir