Antalya karavan kiralama firmaları

Antalya karavan kiralama firmaları, farklı ve keyifli bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Bu araçların en güzel yanı seyahat edenlere bağımsızlık ve esneklik sunmasıdır. Tatilciler, rezervasyon yapmadan özgürce seyahat edebilirler. Sahilde bir gece kamp yapmak istediklerinde veya doğanın ortasında sessiz bir yerde kalmak istediklerinde, karavanlarıyla bunu kolayca yapabilirler. Bu, tatilcilerin tatillerini kendi isteklerine göre özelleştirmelerini sağlar.

Otellerin konaklama maliyetleri son yıllarda çok fazla artınca, tatil tutkunlar yeni arayışlara girdi. Karavanla seyahat bu bakımdan öne çıkıyor. Elbette bu araçları satın almak pahalı ve kiralama daha makul kabul ediliyor. Peki ama Antalya’da karavan nereden kiralanır? Fiyatı ne kadar? İşte detaylar…

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Antalya Karavan Kiralama Hizmeti Veren Firmalar

Antalya, sıcak iklimi, muhteşem sahilleri ve tarihi zenginliği ile ziyaretçilerini cezbeden bir destinasyondur. Ancak, tatilciler artık sadece otellerde konaklayıp turistik bölgeleri gezmekle sınırlı kalmak istemiyorlar. Antalya karavan kiralama hizmeti, gezginlere, klasik bir tatilin dışında, doğayla iç içe, serbestçe dolaşma ve keşfetme fırsatı sunuyor.

Kiralık karavanlar, seyahat ederken konaklama ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış konforlu ve donanımlı araçları kısa süreli temin etme hizmetidir. Bu karavanlar, genellikle bir otomobilin arkasına bağlanabilen veya kendi motorlarına sahip olan taşınabilir konaklama birimleridir. İç mekânları genellikle yatak, mutfak, tuvalet ve oturma alanı gibi temel ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Antalya’da yollarda özgür bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için bölgenin en iyi karavan kiralaması yapan firmalarını açıklıyoru.

Antalya Leo (Leopar) Karavan Kiralama

Antalya’da sınırlı sayıda kiralık karavan hizmeti veren firma var ve bunlardan biri LEO markasıdır. 10’dan fazla araçları bulunmaktadır. Her dönem kiralama hizmeti veriyorlar. Yazın da geniş filoları sayesinde araç bulmakta zorlanmıyorsunuz.

ADRES: Cumhuriyet, 654. Sk. dikler apt D:6/1, 07010 Muratpaşa/Antalya

TELEFON: 0507 250 71 84

MÜŞTERİ YORUMU:Kısa bir tatil imkanı bulunca karavan merakımızı gidermek amacıyla kiraladık Firma sahibi sağolsun her konuda 7/24 yardımcı oluyor. Normalde 3 kişilik gibi görünsede 2 yetişkin 2 çocukla Kaş’ta rahatça güzel bir tatil geçirdik. Kendi kendine yeterli bir araç tercih etmiyorsanız kampinglere ihtiyacınız olmuyor. Şahin bey ve eşine yardımları için teşekkürler.”

Campass Karavan Kiralama

Motorlubilgiler.com platformunun önerilerine göre en iyi Antalya karavancılarından biri de Campass firmasıdır. Çok yönlü ve müşteri odaklı hizmetleri var. Fiyatları da uygun. Tercih edebilirsiniz.

ADRES: Yeşilova, 1669. Sk. NO 51, 07310 Muratpaşa/Antalya

TELEFON: 0538 280 50 77

MÜŞTERİ YORUMU: “İlk karavan deneyimimizi campass karavan ile yaşadık. Herşeyden önce Güleryüz ilgi alaka önemliydi onu fazlasıyla aldık ilk tecrübemiz olduğu için çok soru sorduk sıkılmadan cevapladılar karavan ile ilgili konaklama yerleri dahil bir çok sorumuza cevap verdiler.”

Antalya’da Karavan Kiralamanın Fiyatı 2024

Kiralık karavan fiyatları günlük, haftalık ya da aylık şekilde belirleniyor. Fiyatları belirleyen birçok detay varken, en önemlisi aracın türü ve kiralama sezonudur. Nitekim yaz dönemi rakamlar ciddi artış gösterebilmektedir. Aşağıda da ortalama bir bilgi sunuldu. İyi günler dileriz.

  • 2020 yılında Antalya’da karavan kiralamanın ortalama fiyatı 300 TL’ydi.
  • 2021 yılında Antalya’da karavan kiralamanın ortalama fiyatı 650 TL’ydi.
  • 2022 yılında Antalya’da karavan kiralamanın ortalama fiyatı 1,180 TL’ydi.
  • 2023 yılında Antalya’da karavan kiralamanın ortalama fiyatı 2,140 TL’ydi.
  • 2024 yılında Antalya’da karavan kiralamanın ortalama fiyatı 4,185 TL oldu.
  • 2025 yılında Antalya’da karavan kiralamanın ortalama fiyatı 6,500 TL olacak.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir