En İyi Kristal Plaket Fikirleri

Ödüller, bir dizi premium çalışan ödül plaketi sunar. Cam plaketleri ve çerçeveli plaket ödülleri, başka hiçbir yerde bulunamayacak özel tasarımlara sahiptir. İstanbul Plaket görüntülenen tüm ürünler el yapımıdır, stoklarımızda mevcuttur ve doğrudan fabrikadan gönderilir. Özel plaket ödülleri, fabrikada doğrudan fiyatlandırma, ücretsiz çizim düzeni, ücretsiz kurulum ve hızlı sevkiyat hizmetleri vermektedir. Özel bir cam plaka tasarımına mı ihtiyacınız var? Bugün İstanbul Plaket ile iletişime geçin, tam size göre bir şeyler olacaktır.

kristal plaket
kristal plaket

Özel ödül plaketleri, şirket logonuzu ve kurumsal kimliğinizi etkili bir şekilde öne çıkarmak için kristal, cam, ahşap ve mermer gibi çeşitli şekil ve malzemelerde gelir. Ayrıca, sıfırdan başlamamıza ve vizyonunuz ve özel ihtiyaçlarınıza göre bir ödül plaketi geliştirmemize olanak sağlayacak özel bir plaket seçeneği de vardır. İstanbul Plaket kendini işine adamış personeli, üstün müşteri hizmeti ve desteğini ödülünüzün başlangıcından tamamlanmasına kadar genişleterek, telefon veya Canlı Sohbet yoluyla size yardımcı olmaya hazırdır.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Plaket Nasıl ve Ne Zaman Verilir?

Hiç şüphe yok ki çoğu şirket, çalışanların elde tutulmasında tanınma ve takdir edilmenin oynadığı önemli rolün farkındadır. Yine de kötü yönetilen çalışan ödülleri duyulmamış değildir. Bir şirket ödül programı dikkatli bir şekilde tasarlanmalıdır. Araştırmalar, çalışanların kendilerine değer verildiğini bilmelerini sağlamanın, işyerinde mutluluk için maaş zammı veya izinden daha önemli bir faktör olduğunu gösteriyor. Bu şaşırtıcı olabilir, ancak belirli bir gelir eşiğinden sonra paradan daha fazla anlam bulmak insan doğasıdır. En iyi kristal plaket fikirleri şu şekildedir;

Ucuz Kristal Plaket İstanbul

Ucuz kristal plaket İstanbul 11cm x 20cm x 1cm’dir. Baskı şekli UV baskıdır. Kadifeli kutu veya kutusuz olarak verilebilmektedir.

Yıldız Desenli Kristal Plaket

Yıldız desenli kristal plaket 13cm x 22cm x 1cm’dir. Baskı şekli sublimasyon ve UV baskılıdır. Faset materyali metaldir. Kutulu ya da kutusuz seçenekleri bulunur.

Kristal Plaket Ucuz

Kristal plaket ucuz adında anlaşıldığı gibi uygun fiyatlıdır. Ölçüleri 11cm x 20cm x 1cm’dir.

Metal Lale Desenli Kadife Kutulu Kristal Plaket

Metal lale desenli kadife kutulu kristal plaket 15×20 cm’dir. Kutulu olarak satılır.

Kristal plaket ve masa isimliği için daha fazla ürün, çeşit ve fiyat bilgisine  https://www.istanbulplaket.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir