Eca Kombide ASE Uyarısı Hata ve Çözümü

Eca kombi ASE hatası nedir gibi soruları yeni nesil kombilerde sizleri maddi hasarlara neden olmasın diye teknoloji uzmanlar tarafından sizlere bakım uyarısı olarak bilgi vereceğiz. Ase hata kodu program olarak her yıl kış başlangıcında kombilerinizi açmadan bakım yaptırmanız gerektiğini sizlere sunar. Eca kombi servisi unutulan bakımlar kombinizin ömrünü kısalmaktadır ve bu nedenle fahiş fiyatlarla onarımı söz konusu olabilmektedir.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Eca Kombi ase Hatası Nasıl Çözülür?

Eca kombilerde eca kombi ase hatasını düzeltmek için eca servisi merkezlerimizi arayarak uzman ekipler tarafından düzenli bakımlarını yaparak kış aylarında soğuk havalarda mağdur olmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Ase yazılım programı cihazı resetleyerek silinse de tekrardan karşınıza çıkabilmektedir. Bunu yapabilmek için eca kombi servisi tarafından destek almadan silmeniz mümkün değildir. Bu ase hata kodu devamlı sizleri uyarak üzerine gittiğiniz zaman sorun çoğalabilmektedir.

Eca Kombide ASE Uyarisi
Eca Kombide ASE Uyarisi

Ase Eca Kombi Bakım

Her kış başlangıçlarında petekleriniz devreye alınmadan kimyasal ilaçla makineli temizlik yaptırmanızı önerilmektedir. Kombi bakımı sırasında oluşan korozyonlar cihazın içini tıkayabilmektedir. Eca kombi ase hatası pompaya ve cihazlardaki eşanjör ısı geri kazanım cihazını tıkayarak cihazı bozabilmektedir. Eca servisini arayarak Ase hata kodunun ekrandan silinmesine yardımcı olabilmektedir.

Eca Müşteri Hizmetleri

Eca müşteri hizmetlerini aradığınızda sorunlarını destek ekibi ile paylaşabilirsiniz: Her yıl gelişen teknolojiyi yakından takip eden ekip kadrosunu sizlere yönlendirmektedir. Çağrı merkezi saat problemi yaşamadan arayabilirsiniz.

Bu Uyarıda Kombi Çalışmaya Devam Ediyor Mu?

Eca kombi ase hatası ekranda olduktan sonra kombi çalışmasını devam edecektir. Kombi ısıtma ihtiyaçlarını aksatma yapmadan yerine getirmektedir, beklentiye yanıt verecektir.  ASE uyarı kodu uzun süre ekranda belirmeye devam ederse yani kombi bakımı yaptırmak için servis yardımı alınmazsa cihazdaki performansı düşmeye başlayacaktır ve zaman içerisinde verim düşerken yakıtta yükselecektir. Bu nedenle bu uyarıyı aldığınız zaman eca kombi bakımı için servis yardımı almanız gerekmektedir.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir